Eva Nedomová

Náměstí 13/15, Nový Svit
Velké Meziříčí
59401
603 889 717
eva.darky@seznam.cz

LETNÍ JÓGA

31.05.2017 17:27

Milí příznivci jogy,

léto je pomalu tady, nastává čas letních venkovních aktivit (koupání, jízda na kole, grilování, posezení s přáteli na zahrádkách,.....), ale také čas dovolených. A to je i doba, kdy každoročně opouštíte časté návštěvy lekcí jogy (a já to chápu). Přesto mnoho z vás na jogu zajde i v létě. A protože život je změna, připravila jsem pro vás letos trochu jiný program než v letech minulých.

Pro ty, kdo si oblíbili letní lekce venku (dříve na koupališti) jsem letos připravila lekce na naší zahradě v Oslavici 189 (pro ty co nemají navigaci - při sjezdu od VM do Oslavice první odbočka vpravo a druhý dům vpravo za zatáčkou, šedá fasáda). Na zahradě jsme cvičili i v minulých letech a bylo to fajn.

Kdo chce cvičit raději ve studiu, bude moci přijít vždy ve středu bud od 17.30 hod. nebo od 20.00 hod. na letní lekci jogy. Budu se snažit o nové spojení jin a jang jogy v letním duchu, abychom se příjemně protáhli a povzbudili energii. Pondělní Těhotenská joga platí nadále (podle zájmu).

Lekce ve studiu je dobré si i v létě rezervovat, lekce na zahradě jsou volné. Na všechny lekce platí pernamentky, nebo si můžete koupit jednotlivé lekce zvlášt. Zahrada Oslavice 40,- Kč, lekce ve studiu 70,-Kč.

Upozornění: Platnost pernanentek na jogu za 600,- Kč končí 31.8.2017. Využijte k jejich dočerpání letní lekce!!!

Těším se na letní potkávání se s vámi a s jogou.

Eva