Eva Nedomová

Náměstí 13/15, Nový Svit
Velké Meziříčí
59401
603 889 717
eva.darky@seznam.cz

MALÉ PODZIMNÍ RADY

11.11.2015 15:22

Milí příznivci jogy,

nastal ten pravý podzim, ne vždy je počasí přívětivé a na mnohé z nás má negativní vliv. Dny jsou mlhavé,větrné, pochmurné, s ubývajícím slunečním svitem ubývá i naše energie. Ti z vás, kteří nemají ještě větší zkušenost s jogovým cvičením se často přistihnou při tom, že se jim "nic nechce", tedy ani cvičit.

Když pravidelně cvičíme jogu a věnujeme se i relaxaci, případně meditaci, podpoříme tím hormonální činnost a náš organizmus bude nápor "podzimní chandry" zvládat mnohem lépe. Dva až tři krát týdně JOGA je očistou a radostí, i když je na obloze šedá barva. Slunce svítí v nás, naše vnitřní slunce!
                  

Mám pro vás ještě jeden tip, jak se pozitivně naladit.
Zkuste REFLEXNI MASAŽ. Cílem reflexní terapie je obnovení toku životní energie, odstranění škodlivých látek z těla, zmenšení bolesti a harmonizace činnosti orgánů.

Věřte, že po hodině masáže chodidel a mačkání reflexnich plošek kolem páteře v příjemném vonavém prostředí se budete cítit skvěle (případně, že vás něco přestane bolet). Tuhle parádu najdete u Lucky Vlčkové  na adrese Salon Lenka, Oslavická 26, Velké Meziříčí.

A tak CVIČTE JOGU, RELAXUJTE a bude vám dobře! Přeji krásný, barevný a usměvavý podzim.

Namasté  Eva