Naše lekce

Ve studiu nabízíme tyto pravidelné lekce:

Potěší mě, když na jógové cestě budu moci být vašim průvodcem...

JEMNÁ JÓGA


Lekce probíhá v pomalejším plynulém tempu, je zaměřená na posílení, protažení a uvolnění svalů celého těla. Podporuje správné držení těla, uvolňuje klouby i páteř. Dodá energii, harmonizuje tělo i dech.

Lekce je vhodná pro klienty se základními znalostmi ásan.

JÓGA PRO ZAČÁTEČNÍKY


Ucelený kurz 12 lekcí, krok za krokem vysvětluje základy správného jógového dýchání, zdravé provedení jednotlivých ásan (pozic), vede k respektování vlastního těla, uvolnění, relaxaci.

JIN JÓGA


Je považována za praxi klidné síly. Působí na uvolňování fascií, šlach a kloubů, především ve spodní části těla (kyčle, pánev, páteř).
Jin jóga má specifické pozice s dlouhými výdržemi (2-5 minut). Pracuje s energetickými dráhami těla (meridiánami), uvolňuje případné bloky a obnovuje proudění životodárné energie.

Vhodné pro hlubokou relaxaci a ponoření se do sebe.

Není třeba předchozí znalost jógových pozic.

JÓGA PRO TĚHOTNÉ


Lekce jsou určeny těhotným ženám od 15. týdne těhotenství až do porodu (po předchozí konzultaci s lékařem).

Není nutné, aby ženy měly předchozí zkušenosti s jógou. V lekcích se naučí správnému dýchání, jednoduché cviky působí preventivně proti otokům rukou a nohou, bolestem zad a šíje. Zbavuje těhotné napětí a stresu, udržuje je v dobré kondici psychické i fyzické.

Důležitým cílem je také naučit nastávající maminky respektovat a vnímat potřeby svého těla i děťátka, relaxovat a odpočívat.


JÓGA PRO ZDRAVÁ ZÁDA


Ať už to jsou důsledky sedavého zaměstnání nebo jedvvvvvvvnostranného zatížení při sportu, bolesti v zádech občas provvvvázejí každého z nás. Lepší než se s bolestí ve svém životě smvvvviřovat, je aktivně proti ní bojovat. Jóga celkově kladně působí na pohybový aparát, lekce pro zdravá záda jsou na tuto oblast přímo zaměřena.

Během lekce procvičíte a protáhnete ramena, hrudník a bedra. Krásně uvolníte a posílíte tuto problematickou oblast. 


INDIVIDUÁLNÍ LEKCE

Kromě "klasických lekcí" pro veřejnost nabízím i Individuální lekce, sestavené na míru.

Individuální lekce jsou vhodné pro jednu nebo pro  dvě osoby v případě:


  • že nemáte ještě jógovou zkušenost a rádi by jste si nejprve osvojili základy a postupně se připojili ke skupinovým lekcím
  • řešení individuálního zdravotního problému klienta
  • k cílené korekci držení těla a dýchání
  • k důkladnější výuce jógových cviků, dechových a relaxačních technik
  • že preferujete osobnější přístup nebo vám nevyhovuje čas skupinových lekcí
  • ke konzultacím a podpoře domácí praxe


Cena za 60 minut je 300,- Kč 

SM SYSTÉM


Využití cvičení spirální stabilizace je vhodné pro lidi s bolestí zad, hlavy a kloubů. Výborných výsledků je dosaženo např. při korekci skoliózy páteře. Naučím vás správné provedení cviků s elastickým lanem, které pak provádíte sami doma (minimálně 15 min. denně).

Toto se provádí pouze jako INDIVIDUÁLNÍ LEKCE.