O mně


JÓGU jsem potkala téměř před 20-ti lety. Kamarádka začala s POWER JÓGOU a nadchla i mě. V té době pro mě byla jóga hlavně fyzickým cvičením. Postupně jsem v ní našla ale mnohem víc. Přes osvojení starých etických principů JAMA A NIJAMA (jak se chovat k sobě samému i ke všem okolo), přes probuzení energie v těle prostřednictvím PRÁNÁJÁMY (dechu), po ztišení v meditaci. Časem jsem praktikování zklidnila, uvolnila, oslovila mě HATHA JÓGA, VINJASA FLOW, zamilovala jsem si JIN JÓGU.

Jóga se stala součástí mého každodenního života, změnila postupně můj pohled na mnoho věcí. Z velkého koníčku se stalo částečně "zaměstnání", kterému věnuji hodně času. Vykročila jsem na cestu poznávání, sebevzdělávání, cestu, která nikdy nekončí, ale přináší radost.

Jóga je jen jedna, ale každý lektor do ní vkládá něco ze sebe. Každý má trochu jiný přístup. Záměrem mých lekcí je spojení staré duchovní praktiky, vedoucí k probuzení energie v těle, prostřednictvím těla, ducha a mysli, s moderními principy zdravého pohybu. Snažím se, abych naplnila motto, které mi do jedné ze svých knih napsal Vašek Krejčík: "Pro veselou mysl a radost z jógy".